O nás

Začátky Taekwonda v Brně sahají až do roku 1990, kde bylo poprvé představeno korejským exhibičním týmem velkou exhibicí v hale na ulici Vodova. Cestou přes různé subjekty a trenéry, se postupem času zrodila v roce 1996 v Brně škola Taekwon-do Club Brno ITF pod vedením hlavního trenéra Libora Macháně a začíná tak budování velkého a úspěšného jména brněnské školy v ČR i v zahraničí. Tréninky probíhaly nejdříve na ZŠ Hroznova a Kraví hoře, kde byla oddílová tělocvična a podařilo se rovněž rozjet sportovní třídu malých prvňáčků, kde probíhala výuka taekwondo. Postupně se škola s růstem svých cvičenců účastnila na všech republikových soutěžích a z nového malého oddílku se časem stala velká škola s vynikajícími výsledky. Každým rokem se umísťujeme do třetího místa v celkovém pořadí nejúspěšnějších škol a v roce 2007 se naše škola stává sportovně nejúspěšnější školou roku.

V současné době je Škola Taekwon-do Club Brno ITF druhou největší školou v ČR a podařilo se nám získat vlastní vybavenou tělocvičnu pro bojové sporty na ulici Cejl 61 v Brně. Dále působíme na soukromé škole LABYRINTH v bílem domě. Škola má své pobočky již i ve Zlíně, Kvasicích, Zborovicích a Otrokovicích. Máme přes 250 nadšených studentů ve věku od 5-60 let. Za 26 let oficiálního působení se nám podařilo vychovat přes 50 černých pásků. Naše škola také vychovala spoustu reprezentantů, kteří úspěšně reprezentovali Českou republiku na mezinárodních závodech jako je Mistrovství Evropy a Mistrovství světa.

      

Mezi naše aktivity patří pořádání největší přehlídky bojových umění v České republice pod názvem BUDOSHOW. Více informací naleznete na www.budoshow.com. Každý rok také pořádáme letní soustředění členů naší školy a spoustu dalších akcí pro naše sportovce.

       

Každý rok se účastníme mnoho akcí jako jsou víkendová soustředění, letní soustředění, kempy v zahraničí, soutěže v ĆR i ve světě.

 

 

Naši partneři

Partneři