Mistrovství ČR v Taekwon-do ITF

O víkendu 4. – 5. listopadu 2017 proběhla ve velké sportovní hale České unie sportu v Nymburce letošní nejdůležitější národní soutěž Českého svazu Taekwon-Do ITF, a to Mistrovství České republiky 2017 v taekwondu ITF.

Na letošním mistrovství startovalo rekordních 554 závodníků z 30 škol taekwonda z celé České republiky.

Soutěžilo se ve všech pěti soutěžních disciplínách (technické sestavy, sportovní boj, speciální přerážecí techniky, silové přerážení a sebeobrana), a to jak v soutěži jednotlivců, tak i v soutěži týmu. Mistrovství mohli zúčastnit všichni držitelé technického stupně 6. kup (zelený pásek) nebo vyššího.

Po nástupu se již začalo soutěžit ve všech disciplínách, kdy se nejprve všem představili žáci, a po nich následně senioři a veteráni.

Večer již byli známé všechny jednotlivé výsledky a mohli tak být vyhlášení absolutní mistři České republiky v žákovské, seniorské i veteránské kategorii za rok 2017, kterými se za Brno stali:

mladší žák – Adam Dvorský (Taekwon-do ITF Brno)

Celkem naše škola získala 14 zlatých, 14 stříbrných a 26 bronzových medailí !!!

V neděli na stejné zápasiště nastoupili juniorští závodníci. Také jejich výkony byly často velmi dobré a byly vidět krásné a hodně vyrovnané zápasy. Celé mistrovství mohli všichni zájemci sledovat nejen přímo ve sportovní hale, ale prostřednictvím tří on-line kamer také na internetu, případně v mobilní aplikaci. Již nyní se můžete podívat na průběh celého mistrovství na záznamu na stránkách našeho partnera TVCOM na adrese TVCOM.

Mimo on-line záznam natáčel po oba dva dny průběh mistrovství ČR také televizní štáb a již zanedlouho si budete moci celé mistrovství připomenout televizním dokumentem na TV Sport5.

Závěrem bych chtěl i touto cestou moc poděkovat všem závodníkům letošního mistrovství České republiky za výbornou atmosféru, podporování a fandění ostatních členů a jsem rád, že jsme si to společně všichni užili. Už se těším na další společnou akci. Úplně na závěr zdravím naší Lindu, která měla bohužel smůlu v disciplíně speciálních technik, kdy u techniky nomo špatně doskočila a poranila si kotník, tak jí přeji za nás za všechny brzké uzdravení ať je zase brzy v pořádku .
Tréňa

Naši partneři

Partneři