Brněnští reprezentanti jedou na mistrovství světa v Taekwon-Do ITF

Mistrovství světa v Taekwon-Do ITF

v pátek 23.8.2019 v pozdních hodinách odjíždí celá reprezentace ČR na mistrovství světa v taekwondu, které se koná letos od 24.-30.8.2019 v historickém městě Plovdiv v Bulharsku.

Podle aktuálních informací se mistrovství zúčastní takřka 1.000 reprezentantů z 60 zemí celého světa. Největší výprava letos nedorazí tradičně z Ruska, ale nejvíce, a to 117 reprezentantů, přicestuje z Řecka. Český tým s počtem 45 reprezentantů přiveze šestou nejpočetnější výpravu.

Česká republika bude na letošním mistrovství světa obhajovat hned 5 zlatých medailí, které se nám podařilo za poslední 2 roky na mistrovstvích svět vybojovat.

Soutěž bude zahájena netradičně již v pondělí 26. srpna 2019 a budou bojovat dlouhých 5 dnů až do pátku 30. srpna 2019.

Celý průběh mistrovství budete moci sledovat také on-line na 7 kamerách, který bude dostupný na této adrese: https://tkd-itf.gr/index.php?action=streaming&player=103&terren=1

Kompletní česká výprava se pak bude vracet zpět do České republiky již v sobotu 31.8.2019, kdy část reprezentace přiletí v 10:45 hodin zpět do Prahy. Moravská část výpravy pak poletí do Vídně, kde přistane také brzy dopoledne a dále na Moravu pak bude pokračovat autobusem.

V průběhu celého mistrovství světa se Vás budeme snažit zásobovat aktuálními informacemi, výsledky i průběhem celého mistrovství.

Budeme moc rádi za Vaši podporu a fandění ať se můžeme pořádně hecnout a vybojovat co nejvíce zlatých medailí.

Držte nám palce, jedeme reprezentovat nejen České taekwon-do ITF ale především naší Českou republiku!

 

Brněnský oddíl budou reprezentovat tři závodníci:

 

Macháň Libor
technické sestavy 6. dan
sportovní boj nad 90 kg                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   týmy

Friedl Martin
sportovní boj do 78 kg
silové přerážení
sebeobrana 1:2
týmy

Pokojová Jana
sportovní boj do 72 kg
týmy
 

Naši partneři

Partneři