Logo - Yop cha Jirugy

Náborové informace na rok 2017 / 2018

Hlavní náborová akce pro děti a dospělé proběhne ve středu 13. 9. 2016 v 18:30 v tělocvičně na střední škole živnostenské na adrese Cejl 61. Uvidíte ukázku taekwonda v podání našeho exhibičního týmu. V této exhibici uvidíte mimo jiné přerážení desek rukou i nohou, sestavy, ukázky praktické sebeobrany i sportovního boje. Dospělí a starší děti si budou moci hned po ukázce vyzkoušet svůj první trénink. Veškeré informace týkající se náboru, rozdělení tréninků a plateb, obdržíte na místě.

Další informace najdete zde.

Taekwonďáček od 3 let

Máte malé nezbedné dítě, které si potřebuje vybít energii? Právě pro vás je naše nová skupina „taekwonďáček“. Tyto tréninky jsou určený pro děti od tří do pěti let a probíhají vždy za aktivní účasti nejméně jednoho z rodičů. Tréninky jsou vždy formou hry a jsou zaměřeny na rozvoj pohybových dovedností, koncentraci, ale kluk i holka se také naučí zaklady kopů a úderů a nejrůznější protahovací a koordinační cvičení.

Pokud máte zájem, kontaktuje Libora Macháně pro individuální domluvu na telefonu 602 756 704.

Přípravka – pro děti od pěti do sedmi let

Tréninky probíhají také hodně formou hry a soutěží, ale už jsou zde více zapojovány techniky z taekwonda, Je zde také už více kladen důraz na chování dle zásad TKD a bojových umění.

Nábor děti – skupina dětí 8-14 let

Tato skupina dětí a mládeže je ze začátku hodně zaměřena na rozvoj rychlostních a obratnostních schopností, protahovací cvičení, více technik zaměřených na sebeobranu, kopy, údery a koordinační schopnosti.

Dospělí – patnáct a více let

Poslední skupina, kde jsou všichni bráni jako dospělí. Zde je důraz na velký rozvoj všech schopností, tréninky jsou zaměřeny hodně na zlepšení fyzické kondice, základní kopy a údery. Snažíme se hodně do tréninku zapojovat techniky ze sebeobrany a také teorie jednotlivých technik, aby každý cvičenec co nejlépe pochopil danou techniku.

LETOS NOVĚ také nová skupina – zaměřená na kondiční cvičení, techniky boxu a všech možných kopů. Je to vhodné také pro ženy ke zlepšení fyzické kondice a sebeobrany.

Hlavní trenér

  • Libor Macháň
  • 6.dan Taekwon-do ITF, 2.dan Krav Maga, 1.dan Jiujitsu
  • 1. trenérská třída FTVS UK
  • Mistr světa 2016 ve sportovním boji
  • Mistr Evropy 2016 a 2017 ve sportovním boji a silovém přerážení
Nábor pro děti a dospělé Nábor pro pro nejmenší Nábor box a kondice

Pobočky

Kromě hlavního Brněnského oddílu se můžete přihlásit také do některé z našich poboček:

  • Traubova 18, Brno
  • Trenér: Jiří Polakov (II. dan)
  • Kontakt: 777 598 832
Nábor na Traubove